Produkt se už neprodává

Příbor Linum: dezertní vidlička

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertní vidlička Linum krásně doplní vaše příbory z této kolekce i během závěrečného chodu – sladké tečky v podobě nadýchaného piškotového koláče s jahodovým krémem či čokoládového suflé se šlehačkou.

Dezertní vidlička (resp. vidlička na koláč) se používá na nejrůznější druhy koláčů a dortů, ale je také vhodná, jak její jméno napovídá, na celou řadu dalších dezertů. Využijete ji rovněž na slané předkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini roládek z lososa po sýrové jednohubky. Obvykle má tři hroty sloužící k ukrojení a následnému nabrání pokrmu. Přední část dezertní vidličky je menší a užší, než je tomu u běžné vidličky.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná dezertní vidlička.

Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Aktuální design příborů snoubený s kartáčovaným povrchem se lehce sladí s jakýmkoliv stylem prostírání a najde si místo v každé kuchyni. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostří.

  • Čistý design, elegantní broušený povrch
  • Prestižní ocenění za design: iF Design Award
  • Z kvalitní nerezové oceli Cromargan®
  • Lze mýt v myčce


Příbor Linum je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1202646030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu