Produkt se už neprodává

Příbor Linum Cromargan protect®: servírovací vidlička

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvědčené puristické tvary v novém materiálovém provedení

Elegantní servírovací vidličku Linum vyvážených proporcí využijete k servírování různých krájených mas, rolád, uzenin, sýrů nebo také lososa či nakládaných delikates. Můžete ji použít rovněž v kuchyni například při manipulaci s horkou masovou pečení, k podržení masa při filetování apod.

Servírovací vidlička má dva dlouhé hroty, které umožňují snadné a bezpečné napíchnutí pokrmu. Zvláště dobře se hodí ke stylovému servírování u stolu.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná servírovací vidlička.

Příbory Linumv čistém designu s kartáčovaným sametovým povrchem vkusně doplní jakkoli prostřený stůl, ale potěší zejména milovníky jednoduchých linií a minimalismu. Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostrost.

Tvary příborů Linum oprávněně získaly prestižní ocenění za design iF design award 2016.

Oblíbené minimalisticky jednoduché příbory Linum přichází v roce 2017 také ve verzi vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky použitému materiálu jsou příbory 150x odolnější než běžné nerezové příbory. Příbory lze mýt v myčce. I po letech používání budou bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1202306330

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu