Produkt se už neprodává

Příbor Linum Cromargan protect®: lžička na espresso

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvědčené puristické tvary v novém materiálovém provedení

Jednoduše tvarovanou lžičku na espresso Linum využijete při podávání čerstvě připraveného espressa na řadu způsobů. Klasické espresso o objemu 30 ml, intenzivní maličké ristretto, povzbuzující doppio či odlehčené macchiato s vrstvičkou mléčné pěny. Které je to vaše?

Lžička na espresso, známá také jako mocca lžička, je navržena speciálně pro podšálek k malému hrníčku na známou italskou kávu. Je tedy menší a drobnější než běžná lžička na kávu/čaj. Používá se na espresso, kde ji využijete pro zamíchání cukru a mléka či vychutnání sametové pěny. Stejně tak příhodně ji lze použít i při podávání čaje a jiných nápojů v malých šálcích, uplatnění najde i pro podávání mini-dezertů typu panna cotta v drobných mističkách.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná lžička na espresso.

Příbory Linumv čistém designu s kartáčovaným sametovým povrchem vkusně doplní jakkoli prostřený stůl, ale potěší zejména milovníky jednoduchých linií a minimalismu. Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostrost.

Tvary příborů Linum oprávněně získaly prestižní ocenění za design iF design award 2016.

Oblíbené minimalisticky jednoduché příbory Linum přichází v roce 2017 také ve verzi vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky použitému materiálu jsou příbory 150x odolnější než běžné nerezové příbory. Příbory lze mýt v myčce. I po letech používání budou bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1202096330

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu