Produkt se už neprodává

Příbor Linum Cromargan protect®: lžíce

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvědčené puristické tvary v novém materiálovém provedení

Elegantní, puristická lžíce Linum k hlavnímu chodu se používá převážně na polévky podávané v hlubokém talíři nebo na omáčky.

Mimo to ji lze využít i k servírování pokrmů, nabírání salátů, těstovin či různých rizot nebo kaší. Lžíce má stejnou velikost jako střední příbor na salát. Na stole ji prostíráme vpravo od talíře a nože.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná lžíce k menu.

Příbory Linumv čistém designu s kartáčovaným sametovým povrchem vkusně doplní jakkoli prostřený stůl, ale potěší zejména milovníky jednoduchých linií a minimalismu. Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostrost.

Tvary příborů Linum oprávněně získaly prestižní ocenění za design iF design award 2016.

Oblíbené minimalisticky jednoduché příbory Linum přichází v roce 2017 také ve verzi vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky použitému materiálu jsou příbory 150x odolnější než běžné nerezové příbory. Příbory lze mýt v myčce. I po letech používání budou bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1202016330

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu