Produkt se už neprodává

Příbor Linum Cromargan protect®: dezertní vidlička

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Osvědčené puristické tvary v novém materiálovém provedení

Dezertní vidlička Linum krásně doplní vaše příbory z této kolekce i během závěrečného chodu – sladké tečky v podobě nadýchaného piškotového koláče s jahodovým krémem či čokoládového suflé se šlehačkou.

Dezertní vidlička (resp. vidlička na koláč) se používá na nejrůznější druhy koláčů a dortů, ale je také vhodná, jak její jméno napovídá, na celou řadu dalších dezertů. Využijete ji rovněž na slané předkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini roládek z lososa po sýrové jednohubky. Obvykle má tři hroty sloužící k ukrojení a následnému nabrání pokrmu. Přední část dezertní vidličky je menší a užší, než je tomu u běžné vidličky.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná dezertní vidlička.

Příbory Linumv čistém designu s kartáčovaným sametovým povrchem vkusně doplní jakkoli prostřený stůl, ale potěší zejména milovníky jednoduchých linií a minimalismu. Puristické tvary příboru Linum z dílny Porsche Design Studio se hodí stejně dobře ke každodennímu použití jako na slavností tabuli. Mírné prohnutí spodní části rukojetí umožňuje pohodlný úchop příboru. Nože série Linum jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli a kaleny pro déletrvající ostrost.

Tvary příborů Linum oprávněně získaly prestižní ocenění za design iF design award 2016.

Oblíbené minimalisticky jednoduché příbory Linum přichází v roce 2017 také ve verzi vyrobené z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky použitému materiálu jsou příbory 150x odolnější než běžné nerezové příbory. Příbory lze mýt v myčce. I po letech používání budou bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1202646330

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu