Produkt se už neprodává

Příbor Kent Cromargan protect®: naběračka

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polévková naběračka Kent s vyváženými proporcemi. Využijete ji pro nabírání, nalévání a servírování ideálních porcí polévek či různých dušených pokrmů typu ragú nebo chilli con carne, stylově a bez nežádoucího rozlití. Naběračka se výborně hodí také během přípravy rizota pro postupné přilévání tekutiny. Tuto všestrannou pomůcku uplatníte i pro servírování ovocného salátu na talíř, nabírání ovoce z letní bowle či rozlévání punče.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná naběračka.

Moderní příbor plný klasického půvabu. Měkká zaoblení a nitkový dekor, jemně procházející ke spodní části, poukazuje na tradiční vzory. Spojení tradice a modernity činí WMF příbor Kent velmi všestranným. Ve venkovském stylu nebo trendy, příbory Kent splňují obojí, jsou moderní a tradiční současně.

Příbor Kent je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky použitému materiálu je 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1207146340

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu