Produkt se už neprodává

Příbor JETTE Cromargan protect®: set lžiček na espresso Swarovski Zirconia

6 kusů s pravými Swarovski zirkony

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

v kvalitním dárkovém balení

Oblíbený příbor JETTE slavné návrhářky Jette Joop, byl pro slavnostní příležitosti obohacen o zirkony Swarovski. Vaše tabule tak bude opravdu zářit.

Lžička na espresso JETTE, známá také jako mokka lžička, se používá výhradně na espresso. Hodí se také skvěle na čaj. Známá italská káva espresso se obvykle podává po jídle a lžička na espresso je navržena speciálně pro podšálek k malému hrníčku určenému na tento nápoj. Lžička na espresso je menší a drobnější než běžná lžička na kávu / čaj.

WMF oslavilo 150 let příborů. Pro jubilejní kolekci příborů WMF se nám podařilo získat Jette Joop, jednu z nejúspěšnějších německých designérek. Příbor JETTE je v každém směru něčím zvláštní. Základní tvar je klasický, délka a proporce příboru naopak moderní. Velmi nápadné jsou na příboru JETTE fasety, které plasticky vyvstávají na konci rukojeti. Připomínají tak vybroušený drahokam.

Příbor je vyroben z ušlechtilé nerez oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky tomuto materiálu je příbor 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců!

KÓD: WM1274969340

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu