Produkt se už neprodává

Příbor JETTE Cromargan protect®: set dezertních vidliček Swarovski Zirconia

6 kusů s pravými Swarovski zirkony

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

v kvalitním dárkovém balení

Oblíbený příbor JETTE slavné návrhářky Jette Joop, byl pro slavnostní příležitosti obohacen o zirkony Swarovski. Vaše tabule tak bude opravdu zářit.

Dezertní vidlička JETTE se používá na nejrůznější druhy koláčů a dortů, ale je také vhodná, jak její jméno napovídá, na dezerty, předkrmy nebo všemožné dobroty. Obvykle má tři hroty sloužící k ukrojení a následnému nabrání pokrmu. Přední část dezertní vidličky je menší a užší než je tomu u běžné vidličky.

WMF oslavilo 150 let příborů. Pro jubilejní kolekci příborů WMF se nám podařilo získat Jette Joop, jednu z nejúspěšnějších německých designérek. Příbor JETTE je v každém směru něčím zvláštní. Základní tvar je klasický, délka a proporce příboru naopak moderní. Velmi nápadné jsou na příboru JETTE fasety, které plasticky vyvstávají na konci rukojeti. Připomínají tak vybroušený drahokam.

Příbor je vyroben z ušlechtilé nerez oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Díky tomuto materiálu je příbor 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců!

KÓD: WM1274939340

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu