Produkt se už neprodává

Příbor Dune: naběračka

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polévková naběračka Dune s šikovně hlubokou naběrací částí vám umožní nabírání, nalévání a servírování ideálních porcí polévek či různých dušených pokrmů jako jsou ragú nebo guláše. To vše stylově a bez nežádoucího rozlití. Tento víceúčelový pomocník se výborně hodí i k postupnému přilévání tekutiny během přípravy rizota. Naběračku uplatníte rovněž pro servírování ovocného salátu na talíř, nabírání ovoce z letní bowle či rozlévání punče. Mnoho možností použití zkrátka naběračku činí nezbytnou součástí vaší kuchyňské výbavy.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná naběračka.

Příbor Dune prezentuje klasický univerzální design společnosti WMF. Jeho jednoduché, čisté kontury jsou rafinovaně elegantní. Díky půvabným, lehce zaobleným tvarům se hodí do všech typů interiérů. Oceníte jej při malé rodinné večeři stejně tak u slavnostně prostřeného stolu.


Příbor Dune je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1103146040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu