Produkt se už neprodává

Příbor Corvo Cromargan protect®: naběračka

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polévková naběračka Corvo elegantních proporcí s prakticky hlubokou funkční částí. Umožní vám servírovat ideální porce tekutých pokrmů jako jsou polévky či nejrůznější dušená jídla, oceníte ji také během přípravy rizota pro postupné přilévání tekutiny. Výborně se hodí jak k podávání guláše, tak k rozlévání ovocného punče nebo bowle. Snadno můžete naběračkou servírovat na talíř též ovocný salát. Zkrátka multifunkční, neocenitelný pomocník v každé kuchyni!

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná naběračka.

Corvo je příbor dvou tváří. Nůž je možné prostřít dvěma způsoby, buď jej položíme, jako běžný nůž, nebo jej lze postavit na ostří. Když je nůž postaven, pak je design střenky shodný s vidličkou. Pokud leží, jsou s vidličkou v protikladné poloze. I přes svou formální sílu padne velmi jemně do ruky. Sametově matný povrch umocňuje celkový dojem z tohoto jedinečného příboru.

Příbor je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Navíc díky použitému materiálu je 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1158146330

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu