Produkt se už neprodává

Příbor Atria: dezertní vidlička

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertní vidlička Atria krásně doplní vaše příbory z této kolekce i během závěrečného chodu – sladké tečky v podobě nadýchaného piškotového koláče s jahodovým krémem či čokoládového suflé se šlehačkou.

Dezertní vidlička (resp. vidlička na koláč) se používá na nejrůznější druhy koláčů a dortů, ale je také vhodná, jak její jméno napovídá, na celou řadu dalších dezertů. Využijete ji rovněž na slané předkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini roládek z lososa po sýrové jednohubky. Obvykle má tři hroty sloužící k ukrojení a následnému nabrání pokrmu. Přední část dezertní vidličky je menší a užší, než je tomu u běžné vidličky.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná dezertní vidlička.

Příbor Atria společnosti WMF je vyroben v neokázalém designu, jež je ideální pro každodenní použití. Pro svou funkčnost jej stejně tak dobře využijete na rodinných sešlostech a oslavách. Navíc jej jednoduše sladíte s různými typy porcelánu, jak klasického tak moderního.

Příbor Atria je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®, která obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Cromargan® je krásně lesklý a zároveň se snadno čistí.

KÓD: WM1276646040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu