Produkt se už neprodává

Příbor Atic Cromargan protect®: naběračka

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polévkovou naběračku Atic s hlubokou funkční částí využijete pro servírování ideálních porcí polévek či různých ragú a gulášů. Výborně se hodí také k rozlévání bowle nebo punče a snadno můžete naběračkou servírovat na talíř rovněž ovocný salát. Široké spektrum využití ji tak činí nezbytnou v jakékoli domácnosti.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná naběračka.

Příbor Atic se svým nadčasovým designem a zřetelnými konturami patří na klasicky i moderně prostřený stůl. Jeho harmonické linie nenechají nikoho lhostejným. Na celé sérii Atic oceníte dokonale oblé tvary a povrch leštěný do vysokého lesku. Nože jsou opatřeny vloženou kovanou čepelí nebo vyrobeny z jednoho kusu (tzv. monoblok).

Příbor Atic je vyroben z ušlechtilé nerezové oceli se speciální ochranou proti mechanickému poškození Cromargan protect®. Navíc díky použitému materiálu je 150x odolnější než běžný nerezový příbor. I po letech používání bude bez škrábanců! Cromargan protect® je v nabídce u všech často používaných a intenzívně namáhaných částí příborů. Více o materiálu Cromargan protect® naleznete zde.

KÓD: WM1106146340

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu