Produkt se už neprodává

Příbor Alteo: lžička na espresso

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Jednoduše tvarovanou lžičku na espresso Alteo využijete při podávání čerstvě připraveného espressa na řadu způsobů. Klasické espresso o objemu 30 ml, intenzivní maličké ristretto, povzbuzující doppio či odlehčené macchiato s vrstvičkou mléčné pěny. Které je to vaše?

Lžička na espresso, známá také jako mocca lžička, je navržena speciálně pro podšálek k malému hrníčku na známou italskou kávu. Je tedy menší a drobnější než běžná lžička na kávu/čaj. Používá se na espresso, kde ji využijete pro zamíchání cukru a mléka či vychutnání sametové pěny. Stejně tak příhodně ji lze použít i při podávání čaje a jiných nápojů v malých šálcích, uplatnění najde i pro podávání mini-dezertů typu panna cotta v drobných mističkách.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná lžička na espresso.

Příbory Alteo z matné ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® jsou charakteristické čistými konturami a střízlivým funkčním designem. Oblý tvar dlouhých a štíhlých rukojetí se pohodlně drží. Kované čepele nožů zaručují dlouhotrvající ostrost. Příbory jsou určeny pro každodenní použití, lze je mýt v myčce nádobí.

Vysoce kvalitní ušlechtilá nerezová ocel Cromargan® obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1178099990

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu