Produkt se už neprodává

Příbor Alteo: dezertní vidlička

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Dezertní vidlička Alteo krásně doplní vaše příbory z této kolekce i během závěrečného chodu – sladké tečky v podobě nadýchaného piškotového koláče s jahodovým krémem či čokoládového suflé se šlehačkou.

Dezertní vidlička (resp. vidlička na koláč) se používá na nejrůznější druhy koláčů a dortů, ale je také vhodná, jak její jméno napovídá, na celou řadu dalších dezertů. Využijete ji rovněž na slané předkrmy, drobné pochutiny a všemožné dobroty, od mini roládek z lososa po sýrové jednohubky. Obvykle má tři hroty sloužící k ukrojení a následnému nabrání pokrmu. Přední část dezertní vidličky je menší a užší, než je tomu u běžné vidličky.

Ke každé kolekci příborů WMF je v nabídce designově shodná dezertní vidlička.

Příbory Alteo z matné ušlechtilé nerezové oceli Cromargan® jsou charakteristické čistými konturami a střízlivým funkčním designem. Oblý tvar dlouhých a štíhlých rukojetí se pohodlně drží. Kované čepele nožů zaručují dlouhotrvající ostrost. Příbory jsou určeny pro každodenní použití, lze je mýt v myčce nádobí.

Vysoce kvalitní ušlechtilá nerezová ocel Cromargan® obsahuje 72 % oceli, 18 % chromu a 10 % niklu. Jde o materiál trvanlivý, nereznoucí, odolný proti potravinovým kyselinám. Navíc se snadno čistí.

KÓD: WM1178646030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu