Doprava zdarma
-30 %

Produkt se už neprodává

Polštář pro psy DOGit Cobana petrolejový S

pro využití v interiéru i exteriéru

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Polštář pro psy DOGit Cobana dánské společnosti SACKit poslouží vašemu psímu miláčkovi jako příjemné místo ke spánku či odpočinku. Je vyroben z oblíbené tkaniny Cobana, jež se snadno udržuje a je vhodná pro použití v exteriéru i interiéru. Během slunečných dnů tak poslouží jako pohodlný pelíšek na zahradě, v noci pak pěkně v teple domova. Chcete-li dopřát svému psímu příteli pohodlí exkluzivní kvality, řešením je luxusní polštář pro psy DOGit Cobana.

Svrchní vrstva polštáře pro psy DOGit je vyrobena z pevného olefinového vlákna, jež je stálobarevné a především vodě a oděru odolné, spodní vrstva pak ze silného polyesteru. Povlak se zapíná kovovým zipem, jehož jezdec je důmyslně uschován, aby nezadrhoval za koberec či nepoškrábal podlahu. Vnitřní síťovaný vak lze v případě potřeby snadno doplnit novými polystyrenovými kuličkami. Zapíná se také na zip, není tedy nutné jej po doplnění zašívat.

Polštář je naplněný zdravotně nezávadnými polystyrenovými kuličkami a ze spodní části opatřen protiskluzem pro vyšší bezpečnost čtyřnohých miláčků. Použitý "retro" design s ručním obšitím stran jej činí jedinečným. Díky použitým barvám se hodí do moderních exteriérů i interiérů.

Polštář pro psy DOGit Cobanave stručnosti:

 • Pro psy malého vzrůstu nebo kočky
 • Lehký, vhodný pro použití v exteriéru či interiéru
 • Poutavý design, prémiová kvalita materiálů
 • Povlak z olefinového vlákna odolává vodě, plísním a oděru
 • Trvanlivost použitých materiálů potvrzují výsledky nezávislých testů
 • Voděodolnost - 90 stupňů (ze 100 možných)
 • Stálobarevnost materiálu (stupeň 7 - 8, tedy výborný - vynikající)
 • Naplněn vysoce kvalitními polystyrenovými kuličkami
 • SACKit používá zdravotně nezávadné EPS kuličky, vyrobené v Dánsku
 • Malé skvrny a nečistoty lze snadno odstranit navlhčeným hadříkem
 • Při velkém dešti doporučujeme schovat do přístřeší

Upozornění: Na počátku je polštář tvrdší, neboť je maximálně naplněn EPS kuličkami pro tvarovou stálost. Zhruba po dvou týdnech používání však bude mnohem komfortnější. EPS kuličky se používáním mírně stlačují a polštář se tak stává měkčím (což je u tohoto typu výrobku bez konstrukce přirozeným jevem).

SACKit je dánskou společností, jež byla založena v roce 2012. Díky neutuchající práci a stálé invenci přichází na trh s novými, jedinečnými výrobky pro moderní život. Společnost redefinovala klasický "sedací vak" a přišla s esteticky dokonalými a velmi pohodlnými doplňky do domácnosti. Designéři dokonce mysleli i na psí miláčky... SACKit vás nadchne poutavým skandinávským designem, vysokou funkčností a kvalitou bez kompromisů.

KÓD: SC8579007

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu