Kód: MC75032
Značka: MiaCara
Série: MiaCara Divano
Barva / rozměry: tmavě šedá / 75 x 30 cm
Materiál: potah – 100% polyester
výplň – 100% polyester

Popis produktu

Pro ještě větší pohodlí a jako doplněk k pelíškům a poduškám Divano MiaCara nabízí i vhodné polštáře ve stejném designu. Polštář pro psy Divano je zakončen dekorativním šitím a je super měkký. Polštář lze použít na mnoho způsobů, například jako opěrka hlavy, jako zadní polštář proti chladné zdi nebo může jednoduše sloužit jako mazlící polštář. Váš čtyřnohý přítel z něj bude nadšený bez ohledu na to, za jakým účelem mu ho pořídíte.

Je dostupný ve třech rozměrech a čtyřech barvách, které jsou identické s barvami pelíšků a podušek Divano. Dají se tak krásně kombinovat.

Návod na údržbu:

Potah je možno prát na 40° C nebo může být čištěn za sucha. Tkanina Divano je vybavena ochrannou vrstvou proti vodě a oleji, proto je možné ji snadněji udržovat. Nepoužívejte sušičku, nechte volně uschnout. Stálobarevnost a vysoká odolnost proti oděru jsou další praktické vlastnosti tkaniny Divano.

Intenzivním používáním může být povrch tkaniny zdrsněn a mohou se tvořit žmolky. Tvorbě žmolků nelze zcela zabránit, proto není důvodem pro reklamaci. Pro jednoduché a nekomplikované čištění je vhodné použít kartáč na čalounění.

Polštář pro psy Divano ve stručnosti:

  • Potah vyroben z měkké, odolné a stálobarevné tkaniny Divano
  • Rozměry: 75 x 30 cm
  • Made in Germany
  • Snadná údržba: potah lze prát v pračce na 40° C
  • Kombinovatelné s poduškami a pelíšky Divano

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD VÝROBCE: C75032

O značce MiaCara

MiaCara

Německá značka MiaCara nabízí designové doplňky pro vaše čtyřnohé kamarády. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých psích plemen a tak lze vybírat z mnoha materiálů a provedení.