Akce
-15 %

Produkt se už neprodává

Poduška pro psy Sherpa hnědá M

d 100 cm, š 75 cm, v 12 cm

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Poduška pro psy Sherpa je designový pelíšek, ve kterém se Váš pes cítí pohodlně a navíc klade důraz na estetické nároky Vašeho interiéru. Poduška je navržena tak, aby podporovala přirozenou touhu psa ležet trochu níž a ve středu podušky. Pro psy je tato poloha nejen velmi pohodlná, ale také uleví páteři a hlava má dokonalou podporu na vyvýšeném okraji.

Potah podušky Sherpa je z měkké umělé kožešiny připomínající plyšovou srst. Poduška je díky tomu extra příjemná na dotek a působí exkluzivním dojmem. Díky dvou – tónovému zbarvení vláken působí tkanina rozmanitě, střídají se tmavá a světlá místa. Potah je opatřen zipem a usnadňuje tak údržbu. Přední strana je ozvláštněna koženým štítkem s logem MiaCara.

Náplň se skládá z obzvláště stálé, odolné, prodyšné, vysoce pružné a certifikované pěny, která i během častého použití zůstává elastická.

Poduška je dostupná ve třech rozměrech a dvou barevných provedeních.

Návod na údržbu:

Vnitřní polštář je vyroben z velmi měkké buněčné pěny vyrobené v Německu. Pro získání vynikajících vlastností tohoto materiálu v dlouhodobém horizontu by měl být polštář pravidelně čištěn a udržován. Vnitřní polštář lze prát při teplotě do 60° C. Nepoužívejte chemicky agresivní prací prostředky.

Nahnědlému zbarvení pěny se nelze vyhnout, ale nemá žádný vliv na její kvalitu. Polštář je nutné důkladně odstředit. Nechte usušit volně na vzduchu. Pravidelným čechráním si polštář déle zachová svůj původní tvar a zůstane nadýchaný.

Umělý kožešinový potah lze prát při teplotě 30° C nebo může být čištěn za sucha, tak zůstane kožešina načechraná a měkká po dlouhou dobu. Po čištění vyklepejte a nechte na vzduchu na sušáku. Nepoužívejte sušičku. Při lehkém znečištění stačí povlak vyklepat nebo vykartáčovat.

Poduška pro psy Sherpa ve stručnosti:

  • Vyrobena z umělé kožešiny a stálé, prodyšné a pružné buněčné pěny
  • Rozměry: výška 12 cm, šířka 75 cm, délka 100 cm
  • Originální design a promyšlená ergonomie pro pohodlí pejska
  • Snadná údržba, potah i vnitřní polštář lze prát

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC12022

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu