Produkt se už neprodává

Poduška pro psy Divano tmavě šedá S

d 80 cm, š 60 cm, v 10 cm

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Poduška pro psy Divano se stane oblíbeným místem vašeho psa a navíc vyhoví i estetickým nárokům interiéru. Poduška je navržena tak, aby podporovala přirozenou touhu psa ležet trochu níž a ve středu podušky. Pro psy je tato poloha nejen velmi pohodlná, ale i uleví páteři a hlava má dokonalou podporu na vyvýšeném okraji.

Potah je z tkaniny Divano, velmi měkké na dotek, přitom robustní a snadno se čistí. Potah má vyvýšený šev na okraji a navzdory měkké a elastické náplni, dodává podušce rovný a ostrý vzhled. Přední část je opatřena koženým štítkem s logem MiaCara, v zadní části se nachází zip po celé délce.

Náplň se skládá z obzvláště stálé, prodyšné a vysoce pružné certifikované pěny, která i během častého použití zůstává elastická.

Snadnou údržbu zajišťuje možnost prát potah i vnitřní polštář v pračce.

Poduška Divano je v nabídce ve čtyřech tlumených barvách a třech rozměrech.

Návod na údržbu:

Vnitřní polštář je z velmi měkké buněčné pěny vyrobené v Německu. Pro získání vynikajících vlastností tohoto materiálu v dlouhodobém horizontu by měl být pravidelně čištěn a udržován. Vnitřní polštář lze prát při teplotě do 60° C. Nepoužívejte chemicky agresivní prací prostředky.

Nahnědlému zbarvení pěny se nelze vyhnout, ale nemá žádný vliv na její kvalitu. Polštář je nutné důkladně odstředit. Nechte usušit volně na vzduchu. Pravidelným čechráním si polštář déle zachová svůj původní tvar a zůstane nadýchaný.

Potah je možno prát na 40° C nebo může být čištěn za sucha. Tkanina Divano je vybavena ochrannou vrstvou proti vodě a oleji, proto se snadněji čistí. Nepoužívejte sušičku, nechte volně uschnout. Stálobarevnost a vysoká odolnost proti oděru jsou další praktické vlastnosti tkaniny Divano. Intenzivním používáním může být povrch tkaniny zdrsněn a mohou se tvořit žmolky. Tvorbě žmolků nelze zcela zabránit, proto není důvodem pro reklamaci. Pro jednoduché a nekomplikované čištění je vhodné použít kartáč na čalounění.

Poduška pro psy Divano ve stručnosti:

  • Potah vyroben z měkké a odolné tkaniny Divano
  • Vnitřní polštář je z vysoce kvalitní, trvale elastické a prodyšné pěny
  • Rozměry: výška 10 cm, šířka 60 cm, délka 80 cm
  • Made in Germany
  • Potah i vnitřní polštář lze prát v pračce

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC14031

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu