Popis produktu

Podložka pod horké nádoby TRIANGLES je nadčasová, vysoce odolná a designem nadmíru ohromující. Šestiúhelníkový tvar složený z malých trojúhelníků umožní na stole vytvořit, spolu s dalšími podložkami, stylovou mozaiku v moderních barvách. Je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, který je odolný až do 250 °C. Snadno se čistí a lze ji mýt i v myčce na nádobí. Popusťte během stolování uzdu své kreativitě.

  • Vysoce odolná podložka z kvalitního silikonu
  • Vhodná pod horké i studené nádoby, talíře, hrnky, hrnce nebo misky
  • Odolnost až do 250 °C
  • Unikátní minimalistický dánský design VE2
  • Kreativní a stylový způsob stolování

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD VÝROBCE: 330228

O značce ZONE

ZONE

Cílem dánské značky ZONE je nabourávat klasické představy o designu a nastolování trendů ve vybavování domácností. Charakteristickými znaky jsou skandinávský minimalismus, kvalitní materiály a neustálá snaha o inovace. I proto společnost spolupracuje s řadou inspirativních designérů.

Kód: ZO330228
Značka: ZONE
Designér: Tilde Nygaard / Hugo Dines Schmidt / Morten Lauritzen - VE2
Barva / rozměry: severská modrá / d 16 cm, š 14 cm, v 0,9 cm
Materiál: silikon
vhodné do myčky