Joseph Joseph

Plastový dřez s odkapávačem bílý Wash&Drain™ Plus

pro použití ve dřezu nebo samostatně

  • 1 199 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: dřez a odkapávač v jednom

Řešení: mycí nádoba s odkapávačem Wash&Drain Plus

Praktický přenosný dřez s výpustí můžete použít pro mytí nádobí uvnitř dřezu, anebo kdekoliv jinde. Nemusíte zůstat jen u nádobí. Využijte ho kreativně podle vašeho životního stylu: na mytí zeleniny, odmočení brambor, předpírání prádla i na cestách. Těžký dřez nemusíte při vylévání zvedat, stačí ho jednoduše vypustit odtokovým ventilem. Odkapávač uvnitř nádoby snadno vyndáte na pracovní plochu během mytí. Po ukončení práce můžete odkapávač zase uložit dovnitř nádoby – s nádobím na doschnutí nebo pro úsporu místa.

  • Univerzální mycí dřez s odkapávačem
  • Odkapávač včetně nádoby na příbory
  • Postranní ucha pro snadnou manipulaci
  • Výpustný ventil se sítkem
  • Není vhodné do myčky

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 85101

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Kód: JS85101
Značka: Joseph Joseph
Designér: Morph
Barva / rozměry: bílá, jarní zelená / 37,5 x 24 x 20 cm
Materiál: není vhodné do myčky
plast