Produkt se už neprodává

Pizza lopata dřevěná

pro snadnou manipulaci na gril

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE to nejlepší se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

Pizza lopata je náčiní profesionálních italských pekařů. Gril Big Green Egg® lze pomocí pizza příslušenství změnit v keramickou pekařskou pec. A právě lopata je základ, neboť manipulace s tenkým těstem vyžaduje nejen šikovnosti, ale také autentické náčiní. Široká čepel lopaty se zkosenými hranami má skvělý skluz se syrovým i upečeným těstem.

  • Pizza lopata na gril/i pro domácí pečení v troubě
  • Možno použít i na jiné pokrmy, např. chléb, koláče..
  • Pohodlná rukojeť pro maximální bezpečnost
  • Široká čepel a zkosené okraje
  • Vyrobena z tvrdého a odolného dřeva

Důležité upozornění:

  • Při manipulaci s těžším náčiním používejte vždy obě ruce
  • Nepožívejte lopatu na pečení v grilu, slouží pouze k přenosu těsta nebo hotových výrobků na gril a z grilu
  • Po použití otřete lopatu ručně jemným tekutým čistícím prostředkem a vodou a osušte. Nenamáčejte dlouho ve vodě a vyvarujte se používání abrasivních písků a agresivních čistících prostředků

Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.


KÓD: BG114198

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu