Joseph Joseph

Perforovaná vařečka/lžíce z nylonu se zelenou rukojetí Elevate™

s protiskluzovou rukojetí

  • 296 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: zamezit znečištění pracovní plochy

Řešení: kuchyňské náčiní Elevate

Jak a kam odložit naběračku, obracečku a jiné náčiní je věčná otázka. Při rychlé práci v kuchyni je ideálním místem právě pracovní deska. Designéři tentokrát pracovali pouze s malým detailem, který však přinesl velké řešení. Nakloněná rukojeť spočívající na integrované podpěře, zajistí, že pracovní část bude vždy umístěna nad pracovní deskou.

  • Elevate kuchyňské náčiní s důmyslnou podpěrou
  • Pro práci v kuchyni i servírování u stolu
  • Stabilní odložení na pracovní desku /prkénko /talíř
  • Hravé a stylové provedení
  • Žáruvzdorné do 200° C
  • Vyrobeno z nylonu a žáruvzdorné silikonové gumy
  • Pro nepřilnavé i choulostivější povrchy
  • Vhodné do myčky nádobí

S nylonovou perforovanou vařečkou /lžící vám půjde promíchávání jak po másle. Můžete ji také použít jako pěnovačku či nástroj k vylovení knedlíků. Její použití je čistě na vaší fantazii. Materiál je žáruvzdorný a zároveň šetrný k povrchům. V sérii Elevate naleznete mnoho dalších pomocníků i sady s rotačním stojanem.

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

KÓD VÝROBCE: 10113

O značce Joseph Joseph

Joseph Joseph

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Kód: JS10113
Značka: Joseph Joseph
Série: Joseph Joseph Elevate™
Designér: Gilian Westley
Barva / rozměry: antracitová šedá, trávově zelená
Materiál: nylon
odolá teplotám do 200 °C
silikon
vhodné do myčky