Produkt se už neprodává

Pekáček kulatý

pro pečení, gratinování a odkapávání tuku

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE to nejlepší se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

Multifunkční pekáček je opravdu všeuměl. Nejen že v něm upečete koláč nebo bublaninu na grilu, ale můžete ho použít i k ohřívání polévky či omáčky. Největší úlohu však sehraje při grilování masa, můžete ho použít jako nádobu na odkapávání tuku, přilít víno nebo pivo a vytvořit šťávu, která nebude mít konkurenci.

  • Kulatý smaltovaný pekáček
  • Skvělý na pečení, gratinování, odkapávání, ohřívání
  • Oblíbený v kombinaci se stojany na vertikální pečení kuřete a krůty
  • Nepřilnavý povrch, který se snadno čistí

Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.

KÓD: BG9R

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu