Produkt se už neprodává

Pekáč se skleněnou poklicí Energy Red

Silargan®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pekáč se skleněnou poklicí Passion Colours ze série Passion Colours je víceúčelovým nástrojem pro smažení, pražení, pečení či dušení. Je vhodný pro zdravé vaření s menším množstvím vody. Celoskleněná poklice je vyrobena z kvalitního žáruvzdorného skla. Poskytuje tedy dokonalou kontrolu nad připravovaným pokrmem bez nutnosti jejího nadzvedávání.

Pekáče mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas. Pekáč i poklice se díky hladkému povrchu snadno čistí. Nádobí je vhodné do myčky.

Pekáč se skleněnou poklicí Passion Colours ve stručnosti:

  • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
  • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
  • Bez niklu, ideální pro alergiky
  • Důmyslný okraj pro pohodlné vylévání bez rozlití.
  • Celoskleněná poklice vyrobena ze žáruvzdorného skla, vhodná do trouby do 180 °C
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Pekáč lze používat na všech zdrojích tepla včetně indukce

Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce špičkové kvality řady Passion Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Revoluční série Passion Colours přináší sofistikovanou technologii do vaší kuchyně. Robustní, avšak také elegantní a praktické hrnce, pekáče či pánve brilantních barev jsou ideální nejen pro vaření, ale i pro servírování a skladování připravených jídel. Odvážné barvy oživí vaší domácnost a změní běžné vaření v potěšení.

Upozornění:

  • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
  • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
  • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL2136236351

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu