Akce
-10 %

Produkt se už neprodává

Pekáč oválný 22 x 15 cm červený

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Oválný pekáč ze série Emile Henry Classics je dostatečně mělký na to, aby se do něj vložila k zapékání nízká vrstva potravin (zeleniny, brambor...) na jejímž vrchu tak vznikne velká plocha do křupava opečené krusty. S pekáčem se snadno manipuluje díky praktickým uchům. Keramika High Resistance® zajistí, že servírované pokrmy zůstanou dlouho po vyjmutí z trouby teplé.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

KÓD: EH339009

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu