Akce
-10 %

Produkt se už neprodává

Pekáč na lasagne 42 x 28 cm červený

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pekáč na lasagne ze série Emile Henry Classics díky své hloubce umožní přípravu lasagní až do šesti vrstev. Od největší velikosti (pro 8/10 porcí) až po nejmenší na jednotlivé porce jsou tyto pekáče vhodné i na přípravu lahodné moussaky, zapečených brambor či gratinované zeleniny. S pekáči se snadno manipuluje díky praktickým uchům. Keramika High Resistance® zajistí, že servírované pokrmy zůstanou dlouho po vyjmutí z trouby teplé.

Nádobí Emile Henry je díky technologii High Resistance® odolné proti nárazu a poškrábání, takže v něm lze pokrm nejen upéci, ale i porcovat a servírovat. Všechny nádoby lze používat v mikrovlnné troubě. Po vyjmutí z mrazáku můžete nádobí Emile Henry ihned vložit do trouby či mikrovlnné trouby. Toto nádobí není určeno k používání na přímých zdrojích žáru, jako jsou plynové nebo elektrické plotýnky. Všechno nádobí od Emile Henry je možné mýt v myčce. Odolá teplotám do 250 °C.

Věděli jste, že...?

Emile Henry je tradiční francouzská značka a od roku 1850 zásobuje domácnosti kvalitní burgundskou keramikou. Všechny produkty jsou z větší části vyráběny ručně, každý kus je tak originál. Na spodní straně vyražené označení např. JN3 není číslo Vašeho džbánku nebo formy, ale podpis řemeslníka a zároveň prchavá vzpomínka na okamžik, kdy výrobek vznikl ve francouzském Marcigny.

KÓD: EH339636

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu