Kód: NW00244SH15
Značka: Nordic Ware
Série: Nordic Ware Holiday Collection
Barva / rozměry: bílé s barevnými puntíky
Materiál: papír

Popis produktu

Papírové krabičky na sladkosti Seasonally Sweet Holiday americké značky Nordic Ware využijete nejen na Vánoce, ale i během dalších slavnostních příležitostí. Krabičky z tvrdého papíru v bílé barvě s drobnými barevnými puntíky mají praktické ucho, díky kterému je přenos krabičky s dobrotami velmi snadný.

Potěšte své blízké vlastnoručně připravenými sladkými delikatesami. Lahodnému cukroví různých tvarů a příchutí, čokoládovým sušenkám nebo maličkým muffinům nikdo neodolá. Dokonce ani ten, kdo o sobě říká, že přece není na sladké!

  • 3 dekorativní skládací papírové krabičky na sladkosti
  • Vhodné na malé muffiny, různé koláčky a bábovičky
  • Také na drobné cukroví či sušenky
  • Krabičky jsou vyrobeny z tvrdého papíru v bílé barvě s barevnými puntíčky
  • Praktické ucho pro snadný transport
  • Snadno sladíte s dalšími produkty Nordic Ware

Americká značka Nordic Ware, která je známá a oceňovaná především pro své prvotřídní produkty na pečení, proslula mezi zapálenými hospodyňkami i cukráři po celém světě zejména díky ikonickým bábovkám Bundt® z litého hliníku. Kromě širokého spektra forem a šikovných pomocníků na pečení však firma nabízí také např. originální snídaňové pánve, pomůcky pro dekoraci a uchování sladkých delikates či nádobí na vaření.

Všechny produkty spojuje jediné: inspirativní příběh o splnění amerického snu mladého muže a ženy, kteří se s 500 dolary v kapse, několika dobrými nápady a odhodláním vytvořit vlastní podnikání rozhodli v roce 1946 založit skromnou rodinnou firmu v americkém Minneapolisu ve státě Minnesota. Formu na bábovku Bundt® značky Nordic Ware dnes naleznete ve více než 70 milionech domácností po celém světě!

KÓD VÝROBCE: 00244SH15

O značce Nordic Ware

Nordic Ware

Americká značka Nordic Ware je synonymem pro nezaměnitelné pečicí formy a kuchyňské pomocníky. Rodinnou firmu založil v roce 1946 Američan se švédskými kořeny Henry David Dalquist. Mezi nadšenci i profesionálními cukráři po celém světě značka proslula díky ikonickým bábovkám Bundt® z litého hliníku, které dnes naleznete ve více než 70 milionech domácností.