Produkt se už neprodává

Pánev Wok Tokio s rukojetí Ø 28 cm

Silargan®, s parní vložkou a nerezovou poklicí

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pánev Wok Tokio obsahuje:

 • 1x pánev Wok
 • 1x nerezová poklice
 • 1x nerezová parní vložka

Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje nezničitelnou pánev špičkové kvality Wok Tokio vyrobenou z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Pánev Wok Tokio se skleněnou poklicí a nerezovou parní vložkou představuje jednoduchý design s čistými liniemi, funkčnost a vysokou energetickou účinnost. Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky vaření a smažení. Tělo pánve je vyrobeno z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Může být rozpálena až do 500 °C. Unikátní materiál Silargan získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Zároveň se nemusíte obávat výparů při zahřátí pánve nad 250 °C, pánev je vyrobena bez PTFE.

Pánev Wok Tokio můžete používat nejen pro úpravu asijských jídel. Můžete v ní připravit celé kuře, smažit při vysokých teplotách ale i zdravě vařit v páře díky parní vložce z ušlechtilé nerezové oceli. Navíc vám bude k přípravě pokrmů stačit menší množství tuku.

Rukojeť i protější ucho pánve jsou vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli. Ze stejného materiálu je vyrobena i poklice, která je navíc opatřena odvětráním, aby kondenzovaná voda nekapala na připravované jídlo. To pak zůstává křupavé.

Díky hladkému povrchu se pánev snadno čistí. Pánev i poklici lze mýt v myčce nádobí.

O pánvi Wok Tokio s rukojetí ve stručnosti:

 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan
 • Tělo pánve odolá teplotám až do 500 °C
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
 • Opatřena antibakteriální úpravou pro ještě vyšší hygienické vlastnosti
 • Bez niklu, ideální pro alergiky
 • Důmyslný rozšířený okraj pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Ergonomické ucho a rukojeť z leštěné nerezové oceli se při běžném vaření minimálně zahřívají
 • Poklice vyrobena z nerezové oceli
 • Parní vložka z ušlechtilé nerezové oceli
 • Lze mýt v myčce nádobí
 • Vhodná pro všechny zdroje tepla včetně indukce

Upozornění:

 • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
 • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
 • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je antibakteriální a chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

Do materiálu Silargan® byly zataveny ionty vzácných kovů, které aktivně působí na povrchu varného nádobí proti bakteriím. Integrovaný ochranný faktor nádobí, společnost Silit jej nazývá anti-bacteria, je ideální nejen pro vaření, ale i pro servírování a skladování. Přírodní cestou zabraňuje růstu a množení bakterií na povrchu nádobí a přispívá k udržování hygieny v kuchyni. Především brání zárodkům bakterií Escherichia coli, Staphylococcus aureus a Salmonella choleraesuis.

KÓD: SL0081260211

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu