Produkt se už neprodává

Pánev Wok Ø 36 cm Crazy Yellow

Silargan®, se skleněnou poklicí

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Pánev Wok CrazyYellow představuje jednoduchý design s čistými liniemi, funkčnost a vysokou energetickou účinnost. Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky vaření a smažení. Tělo pánve je vyrobeno z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Může být rozpálena až do 500 °C. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Zároveň se nemusíte obávat výparů při zahřátí pánve nad 250 °C, pánve jsou vyrobeny bez PTFE.

Ucha jsou vyrobena z leštěné nerezové oceli, poklice pak ze žáruvzdorného skla s nerezovým úchytem pro pohodlnou manipulaci. Díky hladkému povrchu se pánev snadno čistí.

Pánev Wok Crazy Yellow můžete používat nejen pro úpravu asijských jídel. Můžete v ní připravit celé kuře, smažit při vysokých teplotách, zdravě vařit i dusit. Navíc vám bude k přípravě pokrmů stačit menší množství tuku.

Pánev Wok Crazy Yellow ve stručnosti:

 • Moderní design, nezničitelná, z extra tvrdého materiálu, odolná proti poškrábání, snadno se čistí
 • Všestranná pánev ideální pro smažení, vaření v páře, dušení či blanšírování
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
 • Poklice vyrobena ze žáruvzdorného skla, vhodná do trouby do 180 °C
 • Extra silné, energeticky úsporné dno pro všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Ergonomická, nepálivá ucha z leštěné nerezové oceli
 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®
 • Bez niklu, ideální pro alergiky
 • Důmyslný rozšířený okraj pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Lze mýt v myčce nádobí

Německá společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje hrnce a pánve špičkové kvality řady Passion Colours vyrobené z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Revoluční série Passion Colours přináší sofistikovanou technologii do vaší kuchyně. Robustní, avšak také elegantní a praktické hrnce brilantních barev jsou ideální nejen pro vaření, ale i pro servírování a skladování připravených jídel. Odvážné barvy oživí vaší domácnost a změní běžné vaření v potěšení.

Upozornění:

 • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
 • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
 • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL0082173311

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu