Produkt se už neprodává

Pánev Wok Ø 36 cm Anthracite Gray

Silargan®, se skleněnou poklicí

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Německá společnost Silit představuje nezničitelnou pánev špičkové kvality Wok Profi vyrobenou z unikátního materiálu Silargan®. Tento jedinečný materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 30 let!

Pánev Wok Profi představuje jednoduchý design s čistými liniemi, funkčnost a vysokou energetickou účinnost. Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky vaření. Tělo pánve je vyrobeno z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas.

Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky smažení. Tělo pánve je vyrobeno z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Mohou být rozpáleny až do 500 °C. Unikátní materiál Silargan® získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Zároveň se nemusíte obávat výparů při zahřátí pánve nad 250 °C, pánev je vyrobena bez PTFE.

Pánev Wok Profi můžete používat nejen pro úpravu asijských jídel. Můžete v ní připravit celé kuře, smažit při vysokých teplotách, zdravě vařit i dusit. Navíc vám bude k přípravě pokrmů stačit menší množství tuku.

Ucha jsou vyrobena z leštěné nerezové oceli, poklice pak ze žáruvzdorného skla s nerezovým úchytem pro pohodlnou manipulaci. Díky hladkému povrchu se pánev snadno čistí. Pánev i skleněnou poklici lze mýt v myčce nádobí.

Pánev Wok Profi:

 • Nadčasový design, nezničitelná, z extra tvrdého materiálu, odolná proti poškrábání, snadno se čistí
 • Všestranná pánev ideální pro smažení, vaření v páře, dušení či blanšírování
 • Poklice vyrobena ze žáruvzdorného skla, vhodná do trouby do 180 °C
 • Extra silné, energeticky úsporné dno pro všechny zdroje tepla včetně indukce
 • Ergonomická, nepálivá ucha z leštěné nerezové oceli
 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan
 • Tělo pánve odolá teplotám až do 500 °C
 • Materiál je extra tvrdý, odolný proti poškrábání, extrémně hladký a snadno se čistí
 • Bez niklu, ideální pro alergiky
 • Důmyslný rozšířený okraj pro pohodlné vylévání bez rozlití
 • Lze mýt v myčce nádobí

Upozornění:

 • Při použití v troubě používejte pro manipulaci s nádobím chňapky.
 • Horké poklice prudce neochlazujte, aby nedošlo k poškození vlivem teplotního šoku.
 • K čištění nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL2137203308

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu