Akce TIP
-20 %

ZWILLING

Pánev Ø 28 cm s nepřilnavou vrstvou ZWILLING® Prime

5vrstvý materiál, s keramickým povrchem

 • 5 420 Kč 4 336 Kč
 • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: ZW64068281
Značka: ZWILLING
Série: ZWILLING Prime
Barva / rozměry: Ø 28 cm, výška 5,5 cm, hmotnost 1,4 kg
Materiál: matné
nepálivá ucha/rukojeti z ušlechtilé oceli
nepřilnavý povrch Thermolon™ Granite
nerezová ušlechtilá ocel 18/10
odolá teplotám do 450 °C
vhodné do trouby
vhodné na indukci

Popis produktu

Pánev ZWILLING® Prime ve stručnosti:

 • Kvalitní nerezová pánev z 5vrstvého materiálu SIGMA Clad
 • Nepřilnavá vrstva na keramické bázi Thermolon Granit bez PTFE a PFOA
 • Extrémně odolná vůči vysokým teplotám (až do 300 °C)
 • Vhodná pro použití v troubě
 • Nepálivá ergonomická rukojeť z leštěné nerezové oceli s otvorem pro zavěšení
 • Luxusní, elegantní design, saténově hladký povrch
 • Zahnutý okraj pro snadné a čisté vylévání
 • Vhodná pro všechny zdroje tepla, včetně indukce
 • Pánve s nepřilnavým povrchem nejsou vhodné do myčky nádobí!

Pánve série Prime jsou díky saténově hladkému povrchu vnější nerezové oceli a specifickému zakřivení rukojeti velmi přitažlivé již na pohled. Zároveň se vyznačují vyváženou ergonomií, která zaručuje bezpečnou manipulaci s pánví. Těla pánví jsou stabilní a stejně jako nepřilnavý povrch odolávají teplotám až do 300 °C. Lze je použít také pro zapékání v troubě.

Vnější vrstva z magnetické nerezové oceli je odolná proti poškrábání, navíc na ní díky matné úpravě neulpívají otisky prstů. Pánve jsou uvnitř hladké a snadno se čistí. Ergonomicky tvarované, nepálivé rukojeti jsou opatřeny praktickým otvorem pro zavěšení. Pánev tak budete mít stále po ruce a přitom uspoříte místo v kuchyni.

5vrstvý materiál SIGMA Clad z nerezové oceli 18/10, třívrstvého hliníkového jádra a magnetické nerezové oceli zaručuje rovnoměrné a rychlé rozložení tepla až na samý okraj pánve, které je nezbytné pro energeticky úsporné smažení.

Extra silné hliníkové jádro pánve složené ze dvou vrstev čistého hliníku a hliníkové slitiny zajišťuje vynikající tepelnou vodivost, teplo akumuluje a dlouho udržuje. Potraviny jsou smaženy rovnoměrně. Ani na plynovém sporáku se tak nemusíte bát připalování v místě největšího žáru. Kvalitní materiál také umožňuje snížení přívodu energie brzy po rozpálení, čímž se šetří energie a životní prostředí.

Pánve jsou k dispozici ve třech různých velikostech. V závislosti na účelu si také můžete vybrat pro dosažení nejlepších výsledků smažení mezi dvěma verzemi: ocelovou pánev pro prudké smažení nebo pánev s nepřilnavou vrstvou pro přípravu choulostivých potravin či hovězího masa s menším obsahem tuku.

Nepřilnavá keramická vrstva Thermolon Granit se vyznačuje mimořádně vysokou odolností proti poškrábání. Povrch Thermolon Granite je vyroben bez PTFE a PFOA, nemusíte se tedy bát škodlivých výparů při ohřátí na více než 250 °C. Ve srovnání s výrobou jiných nepřilnavých povrchů je jeho výroba také ekologičtější, vzniká při ní o 60 % méně oxidu uhličitého. Pánve s nepřilnavým povrchem nejsou vhodné do myčky nádobí, doporučujeme ruční mytí.

Nádobí série Zwilling Prime zaručuje nejlepší výsledky v kuchyni. Inspiruje domácí kuchaře i profesionály.

KÓD VÝROBCE: 64068-281

O značce ZWILLING

ZWILLING

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.