Produkt se už neprodává

Pánev Ø 20 cm hluboká Vision

Silargan® e30

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Hluboká pánev Vision představuje jednoduchý design s čistými liniemi, funkčnost a vysokou energetickou účinnost. Extra silné ocelové jádro zajišťuje vynikající výsledky smažení. Pánev je vhodná pro úpravu jídel při vysokých teplotách. Tělo pánve je vyrobeno z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Může být rozpálena až do 500 °C. Unikátní materiál Silargan získané teplo dlouho uchovává, čímž šetří cennou energii a čas. Zároveň se nemusíte obávat výparů při zahřátí pánve nad 250 °C, je vyrobena bez PTFE.

Ergonomická rukojeť pánve je vyrobená ze speciálního, velmi kvalitního plastu, nezahřívá se a dobře padne do ruky. Pánev se díky hladkému povrchu snadno čistí.

Hluboká pánev Vision ve stručnosti:

  • Nadčasový design, nezničitelná, z extra tvrdého materiálu, odolná proti poškrábání, snadno se čistí
  • Extra silné, energeticky úsporné dno pro všechny zdroje tepla včetně indukce
  • Tělo pánve odolá teplotám až do 500 °C
  • Ergonomická rukojeť ze speciálního, velmi odolného plastu
  • Rozšířené okraje pro pohodlné vylévání bez rozlití
  • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan® e30 (upravený Silargan® s extra zvýšenou odolností)
  • Bez niklu, ideální pro alergiky
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Série nádobí Vision získala prestižní ocenění za design: Red Dot Design Award

Nezničitelné nádobí ze série Vision se pyšní aktuálním, avšak nestárnoucím designem, který sluší naprosto všem moderním kuchyním. Jeho vysoký lesk dodá šmrnc vaší domácnosti. Je ideální nejen pro vaření, smažení ale i pro servírování a skladování připravených jídel. Německá společnost Silit jej vyrábí z unikátního materiálu Silargan® e30. Tento materiál špičkové kvality s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, díky vícenásobnému vypalování extra tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® e30 záruku 30 let!

Nádobí má výborné vlastnosti pro smažení, pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Je vyrobeno z jednoho kusu oceli s extra silným dnem, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Unikátní materiál Silargan® e30 získané teplo dlouho uchovává, čímž společně s použitím důmyslných poklic šetří cennou energii a čas.

Upozornění:

K čištění pánve nepoužívejte abrazivní (brusné) houbičky či kartáče.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit, která vyvinula jedinečný materiál Silargan®, nyní tuto průlomovou technologii ještě dále vylepšila. Materiál chráněný pod značkou Silargan® e30 představuje zdokonalenou syntézu speciální feromagnetické oceli a mimořádně odolného high-tech keramického povrchu. Ve srovnání s klasickým Silarganem® je tento materiál ještě výrazně odolnější díky vícenásobnému vypalování. Pánve ze Silarganu® e30 jsou tak ztělesněním vysoce kvalitního nádobí s dlouhou životností, vyvrcholením více než 80 let zkušeností. Silit poskytuje na materiál Silargan® e30 záruku 30 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® e30 je tvrdé a extra odolné proti poškrábání. Silargan® e30 je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL2110204565

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu