Doprava zdarma

Wesco

Odpadkový koš One Boy 40 l černý

  • 5 285 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WS38140162
Značka: Wesco
Série: Wesco - Černá
Barva / rozměry: černá / V 40 l, 40,5 cm x 37,6 cm, v 65 cm
Materiál: kvalitní ocelový plech s práškovou barvou
nerezová ušlechtilá ocel 18/10
plastová vložka
robustní spodní plastový okraj

Popis produktu

One Boy, skvělý koš na větší množství odpadu. Díky hranatému tvaru se dobře umísťuje ke stěně nebo do rohu. Víko z nerezové oceli se díky zabudovanému tlumiči zavírá téměř neslyšně a lze zaaretovat v otevřené poloze. Praktické upevnění sáčku na odpadky zajistí, že se vám sáček neshrne dovnitř. Velký nášlapný mechanismus obstará bezproblémové otevírání.

Koše Wesco v americkém designu vyrobené s německou důkladností jsou skvělou alternativou ke koši plastovému. Koš od firmy Wesco Vám vydrží celý život, přestože jej budete používat každý den. Díky tomu je určen nejen milovníkům designu, ale i ekologickým nadšencům. Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli.

KÓD VÝROBCE: 381401-62

O značce Wesco

Wesco

Společnost Wesco vznikla v roce 1867 na východě Německa. Nabízí široký sortiment kvalitních odpadkových košů a designové doplňky do kuchyně či koupelny, které jsou oblíbené po celém světě. Všechny produkty od této značky jsou vyrobené z prémiových materiálů, do detailu propracované a mají dlouhou životnost.