Produkt se už neprodává

Obtahovací brousek

s plastovou miskou pro snazší používání

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Obtahovací brousek, jinými slovy brusný kámen, je ideální na broušení nožů s čepelí z damascénské oceli ze série Damasteel od WMF. Vysoká zrnitost 360 pro zbroušení nerovností. Jemná zrnitost 1000 pro přeleštění.

Před použitím obtahovací brousek (brusný kámen) vždy vložte na 5 - 10 minut do vody. Umělohmotná skořepina poskytuje brousku pevnou oporu a na Vašem stole / pracovní podložce tak nebude žádná voda.

Pomocí brousku na nože nebo ocílky můžete kvalitní nůž kdykoliv snadno a účinně naostřit, neboť i ten nejkvalitnější nůž časem svou ostrost ztrácí. Se správnou technikou a správnou ocílkou z keramiky nebo chromo-vanadiové oceli byste měli nůž naostřit před, resp. po každém použití. Alternativu k ocílce představují WMF brousky na nože. Mají několik stupňů, podle kterých můžete nůž různě předbrousit nebo jemně dobrousit. U brousků z keramiky a oceli lze v případě, že nůž táhnete rovně, docílit optimálního výsledku ostrosti. WMF brousky na nože se vyznačují dlouhou trvanlivostí a snadným zacházením.

KÓD: WM1875136030

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu