Doprava zdarma
-40 %

MiaCara

Obojek Venezia taupe M

obvod krku 37–43 cm

  • 3 274 Kč 1 964 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: MC42044
Značka: MiaCara
Série: MiaCara Venezia
Barva / rozměry: taupe / d 37–43 cm, š 3 cm
Materiál: kartáčovaná ušlechtilá ocel
kůže

Popis produktu

Obojek Venezia je vyroben z vysoce kvalitní jednobarevné pletené kůže. Působí robustně a přitom velice jednoduše a stylově. Každý obojek je dodáván v originálním stahovacím látkovém pytlíku MiaCara, který obsahuje i malé balení speciálního tuku na ošetření pletené kůže.

Kůže je přírodní produkt a každý kus má svůj vlastní individuální životní příběh. Přírodní vlastnosti jsou indikací pravosti kůže a nemají žádný vliv na životnost ani kvalitu. Mírné odchylky s ohledem na strukturu povrchu a barvu jsou normální. Mechanické tření mezi kroužkem a karabinkou může vykazovat na povrchu některé známky opotřebení, nicméně není důvodem k reklamaci. MiaCara obojky jsou odolné proti vlhkosti, nicméně nejsou vhodné pro používání ve vodě.

Návod na údržbu:

Stejně tak jako u kabelek a opasků, může déšť na kožených obojcích zanechat skvrny. Upozorňujeme také, že barvená kůže může po navlhčení mírně barvit. K odstranění nečistot a skvrn použijte měkký, vlhký hadřík, zabraňte nadměrnému tření. Pro trvalejší potěšení z obojků, potřete alespoň dvakrát za rok, popřípadě častěji při náročnějším používání, tukem na kůži. Malé balení najdete u obojku při jeho zakoupení.

Obojek Venezia ve stručnosti:

  • Vyroben z vysoce kvalitní pletené kůže
  • Rozměry: pro obvod krku 37–43 cm, šířka 3 cm
  • Spona a kroužek vyrobeny z robustní kartáčované ušlechtilé oceli
  • Rafinovaný design a zajímavé barevné kombinace
  • Dodáván v originálním pytlíku MiaCara

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD VÝROBCE: C42044

O značce MiaCara

MiaCara

Německá značka MiaCara nabízí designové doplňky pro vaše čtyřnohé kamarády. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých psích plemen a tak lze vybírat z mnoha materiálů a provedení.