Popis produktu

Obojek Bologna je jednoduchou elegancí pro každý den. Vyrábí se ze speciálně zpracované měkké kůže a je výjimečně lehký pro maximální pohodlí každého pejska. Skvělou volbou může být i pro štěňata. Každý obojek je dodáván v originálním stahovacím látkovém pytlíku MiaCara. Obojky Bologna jsou v nabídce ve třech stylových tlumených barvách, které padnou k jakémukoli odstínu srsti vašeho pejska.

Kůže je přírodní produkt a každá kůže má svůj vlastní individuální životní příběh. Přírodní vlastnosti jsou indikací pravosti kůže a nemají žádný vliv na životnost ani kvalitu. Mírné odchylky s ohledem na strukturu povrchu a barvu jsou normální. Mechanické tření mezi kroužkem a karabinkou může vykazovat na povrchu některé známky opotřebení, nicméně není důvodem k reklamaci. MiaCara obojky jsou odolné proti vlhkosti, nicméně nejsou vhodné pro používání ve vodě.

Návod na údržbu:

Stejně tak jako u kabelek a opasků, může déšť zanechat skvrny. Upozorňujeme také, že barvená kůže může po navlhčení mírně barvit. K odstranění nečistot a skvrn použijte měkký, vlhký hadřík, zabraňte nadměrnému tření.

Obojek Bologna ve stručnosti:

  • Vyroben z měkké a speciálně zpracované kůže
  • Rozměry: obvod krku 37–43 cm, šířka 2,5 cm
  • Spona a kroužek vyrobeny z robustní kartáčované ušlechtilé oceli
  • Výjimečně lehký, vhodný i pro štěňata
  • Dodáván v originálním pytlíku MiaCara
  • Lze kombinovat s vodítkem ve stejné barvě a stejném designu

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD VÝROBCE: C45054

O značce MiaCara

MiaCara

Německá značka MiaCara nabízí designové doplňky pro vaše čtyřnohé kamarády. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých psích plemen a tak lze vybírat z mnoha materiálů a provedení.

Kód: MC45054
Značka: MiaCara
Série: MiaCara Bologna
Barva / rozměry: písková / d 37–43 cm, š 2,5 cm
Materiál: kartáčovaná ušlechtilá ocel
kůže