Produkt se už neprodává

Nerezový rendlík 16 cm Style

bez poklice

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Nerezové nádobí Style společnosti Silit je vyrobeno z ušlechtilé nerezové oceli 18/10 v jednoduchém designu. Vysoce lesklý vnější povrch působí elegantně, zároveň dodává nádobí moderní ráz. Díky speciálnímu dnu Silitherm® lze nádobí používat na všech zdrojích tepla včetně indukce. Těla hrnců získané teplo dlouho uchovávají, čímž šetří cennou energii a čas. Udržováním správné teploty pak zaručují optimální výsledky vaření, dušení nebo pečení.

Další výhodou hrnců této řady je možnost jejich použití v troubě. Nádobí Style má stabilní, dostatečně velká ucha z leštěné nerezové oceli, která odolávají teplotám do 250 °C. Poklice jsou designovány pro energeticky úsporné vaření. Pro jejich výrobu bylo použito žáruvzdorné sklo s kvalitní leštěnou nerezovou ocelí, lze je tedy také použít v troubě, a to až do 180 °C. Díky dostatečně velkému průzoru lze snadno kontrolovat proces vaření bez nutnosti jejich nadzvedávání. Nádobí se díky hladkému povrchu velmi snadno čistí. Lze jej mýt v myčce nádobí.

  • Z ušlechtilé leštěné nerezové oceli 18/10 se speciálním dnem Silitherm®
  • Nerezová ocel je hygienická, pachově i chuťově neutrální
  • Díky hladkému povrchu se snadno čistí
  • Důmyslný okraj pro pohodlné vylévání bez rozlití
  • Ergonomická rukojeť z nerezové oceli, vhodná do trouby do 250 °C
  • Určeno na všechny zdroje tepla včetně indukce

Německá společnost Silit již po dlouhá desetiletí přináší na trh kvalitní nádobí vysoké kvality. Nyní představuje sérii nerezového nádobí Style, jež je určena pro energeticky úsporné vaření. Díky svému univerzálnímu designu se hodí do moderních i klasických kuchyní.

KÓD: SL2104194828

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu