Produkt se už neprodává

Nerezová mísa 3,6 l ke kuchyňskému robotu Profi Plus

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Nerezová mísa s uchem Profi Plus německé značky WMF je volitelným příslušenstvím ke kuchyňskému robotu Profi Plus. Vyrobena byla z vysoce kvalitní broušené nerezové oceli Cromargan® o objemu 3,6 litru. Materiál je velice odolný, nepřebírá chutě ani pachy potravin, je hygienický – velmi snadno se čistí. Pro úsporu času lze mýt v myčce nádobí.

Pro menší mísu lze použít stejný ochranný štít, který je součástí základní výbavy kuchyňského robota. Mísa může být uskladněna uvnitř větší 5litrové mísy, která je součástí základního vybavení robotů Profi Plus.

WMF je německou prémiovou značkou s více než 160letou historií, která nabízí gurmánům vysoce kvalitní, funkční a krásné produkty. Je jednou z těch, které inspirují ostatní a svými inovacemi stanovují standardy trhu. Design byl vždy nedílnou součástí firemní filozofie WMF. Produkty jsou navrhovány tak, aby se lišily a byly snadno rozpoznatelné.

V současné době společnost WMF spolupracuje s renomovanými designéry z různých oborů. Důraz klade na nutnost skloubení estetického požitku, funkce a použitelnosti produktu. I proto WMF každoročně získává mnohá designová ocenění, ať už jde o produkty určené k přípravě, vaření, konzumaci či k dekoraci.

KÓD: WM0416970021

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu