MAUVIEL

Nerezová forma na koláč "Tatin" Ø 28 cm

  • 2 910 Kč
  • skladem 1 ks
    další kusy: na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: ML525328
Značka: MAUVIEL
Série: MAUVIEL M’passion
Barva / rozměry: Ø 28 cm, v 5 cm
Materiál: nerezová ušlechtilá ocel 18/10

Popis produktu

Karamelizovaný jablečný koláč Tarte Tatin, pečený oproti jiným koláčům "naruby", vznikl v roce 1898 v hotelu Tatin ve Francouzském Lamotte-Beuvron. Ve formě zkaramelizujete cukr, pokladete jablky a přiklopíte těstem a dáte péct. Po vyndání z trouby se koláč vyklopí dnem vzhůru. Místo jablek se běžně používají hrušky, meruňky, švestky, ananas a další ovoce. Forma z ušlechtilé nerezové oceli je na přípravu Tarte Tatin ideální. Vícevrstvý materiál má totiž velmi dobrou tepelnou vodivost, kterou oceníte zejména při zkaramelizování cukru.

Série M’passion je určena pro všechny gurmány, kteří si užívají přípravu dezertů stejně jako jejich konzumaci. Naleznete zde široký výběr produktů pro přípravu moučníků a čokoládových specialit. Jsou vyrobeny z mědi, nerezové oceli a hliníku. Série Mauviel M’passion uspokojí touhy náročných milovníků kvalitního dezertu z celého světa.

KÓD VÝROBCE: 5253-28

O značce MAUVIEL

MAUVIEL

Společnost Mauviel působí na trhu v oblasti kulinářství již od roku 1830. Ve všech jejích produktech se odráží typický francouzský cit pro eleganci a mnohaletá zkušenost s výrobou produktů pro vaření. Vlajkovou lodí této značky je excelentní měděné nádobí, které skvěle vede teplo.