Produkt se už neprodává

Nepřilnavý oválný pekáč 10,5 l se skleněnou poklicí Diamond Titan Best

5vrstvý materiál, s diamantovou vrstvou

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Nepřilnavý oválný pekáč Diamond Titan Best kombinuje nejlepší vlastnosti osvědčeného titanového nádobí WOLL a unikátní diamantovými krystaly tvrzené nepřilnavé vrstvy. Je tak ideální pro zdravé a energeticky úsporné vaření a pečení bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím.

Nádobí Diamond Titan Best je odolné proti korozi či poškrábání a velmi rychle a rovnoměrně rozvádí teplo. Jeho mimořádně odolný nepřilnavý povrch je vhodný jak pro tepelnou úpravu choulostivých potravin tak pro smažení chutných steaků. Nádobí se velmi snadno čistí, bez potíží snese mytí v myčce nádobí a použití například i kovového kuchyňského náčiní.

Pekáč Diamond Titan Best i samotnou poklici je možné používat pro zapékání v troubě (do 250 °C), stejně tak i na plotýnce pro ohřátí, smažení či restování. Poklice je pro svůj oválný tvar vhodná pro pečení a smažení ryb. Pekáč s poklicí pak můžete použít na vaření omáček či dušení masa, dle vaší potřeby. Díky dostatečně velkému objemu pekáče jej můžete použít na pečení větších kusů masa jako je krůta nebo například jehněčí.

WOLL profesionální lité produkty jsou nyní synonymem první kvalitní třídy. Pyšní se dlouhotrvajícími nepřilnavými povrchy, vkusným designem a nejlepšími možnými výsledky vaření. Nosná část rukojetí či uch je vlitá do odlitku nádobí. Tvoří tak jeden celek, což zajišťuje jejich bezpečné uchycení. Díky vysoké kvalitě zpracování a odolnosti materiálů je vhodné pro kuchaře amatéry i profesionální využití.

Série Diamond Titan Best

 • Špičkové nádobí pro každodenní i profesionální použití, patentovaná výroba
 • Kombinuje vynikající vlastnosti titanového nádobí a diamantové nepřilnavé vrstvy
 • Mísí řemeslné zpracování s inovačními technologiemi
 • Odlité z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost
 • Tvarově stálé, pro svou kvalitu vhodné i pro profesionální kuchaře
 • Pevně fixovaná ucha/rukojeti vhodné pro zapékání v troubě až do 250 °C
 • Ergonomický tvar pro neúnavnou práci, s otvorem pro zavěšení
 • Extra rezistentní diamantový nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku
 • Tvrzený, odolný proti poškrábání, vyroben bez PFOA
 • Díky vysoké odolnosti povrchu lze použít i kovové kuchyňské náčiní
 • Odolá teplotám až 450 °C, vhodné i pro smažení při vysokých teplotách
 • Extrémně rychlý přenos tepla po celém povrchu
 • Lze použít na všech druzích tepla kromě indukce
 • Zesílené okraje pro lepší odolnost proti nárazům
 • Navržené pro snadné vylévání bez odkapávání
 • Nádobí se velmi snadno čistí, lze jej mýt v myčce nádobí

Použité technologie a materiály

WOLL profesionální lité výrobky zastupují produkty "Made in Germany" vyrobené při nejvyší kvalitě zpracování. Technologie, které společnost WOLL používá, jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, mají nízké emise oxidu uhličitého. Všechno nádobí WOLL z vysoce kvalitní kultivované hliníkové slitiny je lité ručně, čímž se odlišuje od běžné anonymní tovární výroby. Pomalé ruční lití pak předchází vzniku vzduchových kapes, které snižují kvalitu materiálu.

Na vzniklý hliníkový odlitek je naneseno ještě několik vrstev pro vyšší nepřilnavost a odolnost nádobí. Předtím však dochází k několikanásobnému zbrušování jeho povrchu pískováním. Tělo pánve či hrnce je v dalším kroku tvrzeno nanočásticemi diamantu a vypalováno plasmovou tryskou při extrémní teplotě přesahující 20 000 °C. Nádobí je tak tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškození. Druhá vrstva chrání proti korozi materiálu, třetí pak zajišťuje vynikající antiadhezní vlastnosti. Poslední dvojitá svrchní vrstva je tvrzena krystalky diamantu.

Vysoce odolný nepřilnavý povrch odolá díky speciálnímu výrobnímu procesu i mytí v myčce nádobí nebo dokonce použití kovových kuchyňských nástrojů. Je bezpečný, neobsahuje PFOA. Osvědčil se pro zdravé vaření zcela bez tuku nebo s jeho malým množstvím. Díky vysoké teplené odolnosti (až 450 °C) je vhodný nejen pro choulostivé potraviny ale i ke smažení při vysokých teplotách. Nádobí Diamond Lite také velmi dobře odolává teplotním šokům, prázdné pánve lze dokonce prudce zahřát. Díky nadstandardním nepřilnavým vlastnostem se nádobí velmi snadno čistí.

KÓD: WL1056TB

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu