Nepřilnavá pánev protect emax Ø 20 cm premium Fissler

Kód: FS14720220100
Outlet
Značka: Fissler
1 909 Kč –10 %
Nepřilnavá pánev protect emax Ø 20 cm premium Fissler
1 909 Kč –10 % 1 719 Kč
Skladem (1 Ks)

Pánev protect emax premium je držitelka prvenství ve srovnávacích testech Stiftung Warentest 1/2008, podařilo se jí porazit silné konkurenty stejné "váhové" kategorie a stát se tak nepřilnavou pánví roku na německém trhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánev protect emax premium je držitelka prvenství ve srovnávacích testech Stiftung Warentest 1/2008, podařilo se jí porazit silné konkurenty stejné "váhové" kategorie a stát se tak nepřilnavou pánví roku na německém trhu.

Hvězda německého výrobce Fissler vyrobená z kvalitní slitiny hliníku je maximálně vhodná pro rychlé opékání či smažení. Když vás tlačí čas a máte chuť na něco dobrého, je pánev emax tím nejlepším řešením.

Pánev je vhodná na jemné a zdravé smažení s minimem přidaného tuku při nižších teplotách.Nepřilnavý povrch Protectal plus brání připalování surovin, je vysoce odolný a má dlouhou životnost. Ani při smažení na pouhé kapce oleje nemusíte mít obavy. Příprava vaječných omelet, neodolatelných nadýchaných palačinek a křupavých, zlatavých rybích filetů bude vždy korunována úspěchem!

 • Robustní vzhled s vnitřním nepřilnavým povrchem
 • Pánev z kvalitní slitiny hliníku optimální pro jemné opékání
 • Vynikající tepelná vodivost pro energeticky úsporné vaření
 • Vnitřní povrch Protectal plus je nepřilnavý a velmi odolný proti poškrábání
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť se příjemně drží a nepálí
 • Rukojeť je protiskluzná, manipulace je tak 100% bezpečná
 • Na rukojeť je možno zavěsit poklici z řady příslušenství Fissler
 • Integrovaná odměrka na vnitřní straně
 • Praktický okraj pro pohodlné a bezpečné vylévání obsahu pánve
 • Dno Thermotech plus vhodné pro všechny zdroje tepla kromě indukce
 • Nejvyšší efektivita při použití na sklokeramické varné desce
 • Hladký povrch se snadno čistí, myjte v ruce!
 • Není vhodné do myčky nádobí – působením čistících solí a střídáním teplot by mohlo dojít ke snížení životnosti
 • Lze zavěsit za otvor v rukojeti
 • Neobsahuje škodlivou látku PFOA
 • Prodloužená záruka 5 let

Trumfem této pánve je kromě extrémně odolné nepřilnavé povrchové vrstvy také speciální perfektně rovné dno Thermotech plus. Teplo je díky hliníkovému zapouzdřenému jádru distribuováno rovnoměrně a vaření je energeticky i časově úsporné.

Pánev lze využívat na všech tepelných zdrojích kromě indukce, nejlepších výsledků dosáhnete na sklokeramické varné desce. Pánev je vysoce odolná vůči poškrábání a snadno se čistí v ruce pomocí teplé vody a houbičky. Není vhodná do myčky nádobí!

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

Doplňkové parametry

Kategorie: Univerzální pánve
Záruka: 2 roky
Typ produktu: Univerzální pánev
Materiál: Hliník
Série: Fissler emax premium

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

✓ Rodinná značka se specializací na hrnce a pánve
 Důraz na inovace a vysoce kvalitní produkty
✓ Přísná kontrola kvality - standard Made in Germany
✓ Řada ocenění za design

104350

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Její nádobí vyniká precizním zpracováním, účelností a důmyslným designem. Jakkoliv je Fissler jednou z německých superznaček, je až dosud rodinným podnikem.

Německý rodinný podnik založil v roce 1845 instalatérský technik Carl Philipp Fissler. Přes vynález polních kuchyní se firma propracovala k výrobě hrnců a pánví, v čemž se postupně stala specialistou. Vyvinula mj. první tlakový hrnec s vícestupňovým ovládacím ventilem vitavit® či pánev s nepřilnavým povrchem (PTFE). Zákazníky ve více než 80 zemích světa si Fissler získává nejen důrazem na technologické know-how, inovace a kvalitní výrobu, ale i na odborné poradenství či dlouhé záruční doby. Všechny produkty prochází komplexními výrobními procesy a podstupují přísnou kontrolu kvality, díky čemuž dosahují standardu „Made in Germany“, oceňovaného po celém světě. Výrobky se též pyšní řadou prestižních designových ocenění včetně Red Dot a iF design awards.