Akce TIP
-20 %

Produkt se už neprodává

Nepřilnavá pánev protect alux Ø 28 cm comfort

s plastovou rukojetí

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Vysoce kvalitní pánve protect alux comfort jsou ideální pro jemné a zdravé smažení s minimem přidaného tuku. Nepřilnavý povrch Protectal plus je zárukou toho, že se pokrmy z vajec ani filety ryb nepřichytí. Navíc se pánev velmi snadno čistí, neboť na jejím povrchu neulpívají zbytky jídla. Díky ergonomické rukojeti bude navíc každá práce s pánví maximálně bezpečná.

  • Robustní vzhled s vnitřním nepřilnavým povrchem
  • Pánev ze slitiny hliníku
  • Vnitřní povrch Protectal Plus je nepřilnavý a velmi odolný proti poškrábání
  • Bezpečností rukojeť brání sklouznutí ruky
  • Na rukojeť je možno zavěsit poklici za řady příslušenství Fissler
  • Široký odlévací okraj pro přesné vylévání obsahu pánve
  • Integrovaná odměrka
  • Dno AluHeat pro všechny zdroje tepla, kromě indukce
  • Není vhodné do myčky nádobí – působením čistících solí a střídáním teplot by mohlo dojít ke snížení životnosti
  • Prodloužená záruka 5 let

Robustní nepřilnavá pánev protect alux comfort je vyrobena ze slitiny hliníku. Rukojeť s otvorem na zavěšení zůstává chladná po celou dobu vaření, její ergonomický tvar zabezpečí hladký průběh manipulace, neboť skvěle padne do ruky. Vnitřní povrch s vrstvou Protectal plus je dokonale nepřilnavý a odolný proti poškrábání. Pánev je vhodná pro jemné smažení a opékání při nižších teplotách. Dno pánve AluHeat umožňuje pánev použít na všech typech sporáků, kromě indukce.

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

KÓD: FS5920328100

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu