Produkt se už neprodává

Nepřilnavá pánev Ø 32 cm s odnímatelnou rukojetí Diamond Titan Best

5vrstvý materiál, s diamantovou vrstvou

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Nepřilnavé pánve s odnímatelnou rukojetíDiamond Titan Best kombinují nejlepší vlastnosti osvědčeného titanového nádobí WOLL a unikátní diamantovými krystaly tvrzené nepřilnavé vrstvy. Pánve jsou tak ideální pro zdravé a energeticky úsporné smažení bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím.

Další předností je patentovaný mechanismus odnímatelné tepelně izolované rukojeti, jenž zajišťuje pohodlné použití. Díky promyšlenému technickému řešení se po sejmutí rukojeti pánev snadno vejde do kuchyňského dřezu, myčky nádobí nebo i menší trouby. Při skladování pak šetří prostor. Nádobí s odnímatelnými rukojeťmi je také nanejvýše vhodné pro rodiny s malými dětmi, neboť rukojeti nepřečnívají přes plotýnku či pracovní desku.

Pánve Diamond Titan Best jsou odolné proti korozi či poškrábání a velmi rychle a rovnoměrně rozvádí teplo. Jejich mimořádně odolný nepřilnavý povrch je vhodný jak pro tepelnou úpravu choulostivých potravin tak pro smažení chutných steaků. Pánve se velmi snadno čistí, bez potíží snesou mytí v myčce nádobí a použití například i kovového kuchyňského náčiní.

WOLL profesionální lité produkty jsou nyní synonymem první kvalitní třídy. Pyšní se dlouhotrvajícími nepřilnavými povrchy, vkusným designem a nejlepšími možnými výsledky vaření. Nosná část rukojetí či uch je vlitá do odlitku pánve. Tvoří tak jeden celek, což zajišťuje jejich bezpečné uchycení. Díky vysoké kvalitě zpracování a odolnosti materiálů jsou vhodné pro kuchaře amatéry i profesionální využití.

Série Diamond Titan Best

 • Špičkové nádobí pro každodenní i profesionální použití, patentovaná výroba
 • Kombinuje vynikající vlastnosti titanových pánví a diamantové nepřilnavé vrstvy
 • Mísí řemeslné zpracování s inovačními technologiemi
 • Odlité z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost
 • Tvarově stálé, pro svou kvalitu vhodné i pro profesionální kuchaře
 • Certifikované odnímatelné rukojeti pánví – jednoduché, praktické, bezpečné
 • Ergonomický tvar pro neúnavnou práci, s otvorem pro zavěšení
 • Pevně fixovaná ucha jsou vhodná pro zapékání v troubě až do 250 °C
 • Extra rezistentní diamantový nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku
 • Tvrzený, odolný proti poškrábání, vyroben bez PFOA
 • Díky vysoké odolnosti povrchu lze použít i kovové kuchyňské náčiní
 • Odolá teplotám až 450 °C, vhodné i pro smažení při vysokých teplotách
 • Extrémně rychlý přenos tepla po celém povrchu
 • Lze použít na všech druzích tepla kromě indukce
 • Zesílené okraje pro lepší odolnost proti nárazům
 • Navržené pro snadné vylévání bez odkapávání
 • Nádobí se velmi snadno čistí, lze jej mýt v myčce nádobí

Použité technologie a materiály

WOLL profesionální lité výrobky zastupují produkty "Made in Germany" vyrobené při nejvyší kvalitě zpracování. Technologie, které společnost WOLL používá, jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, mají nízké emise oxidu uhličitého. Všechno nádobí WOLL z vysoce kvalitní kultivované hliníkové slitiny je lité ručně, čímž se odlišuje od běžné anonymní tovární výroby. Pomalé ruční lití pak předchází vzniku vzduchových kapes, které snižují kvalitu materiálu.

Na vzniklý hliníkový odlitek je naneseno ještě několik vrstev pro vyšší nepřilnavost a odolnost nádobí. Předtím však dochází k několikanásobnému zbrušování jeho povrchu pískováním. Tělo pánve či hrnce je v dalším kroku tvrzeno nanočásticemi diamantu a vypalováno plasmovou tryskou při extrémní teplotě přesahující 20 000 °C. Nádobí je tak tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškození. Druhá vrstva chrání proti korozi materiálu, třetí pak zajišťuje vynikající antiadhezní vlastnosti. Poslední dvojitá svrchní vrstva je tvrzena krystalky diamantu.

Vysoce odolný nepřilnavý povrch odolá díky speciálnímu výrobnímu procesu i mytí v myčce nádobí nebo dokonce použití kovových kuchyňských nástrojů. Je bezpečný, neobsahuje PFOA. Osvědčil se pro zdravé vaření zcela bez tuku nebo s jeho malým množstvím. Díky vysoké teplené odolnosti (až 450 °C) je vhodný nejen pro choulostivé potraviny ale i ke smažení při vysokých teplotách. Nádobí Diamond Lite také velmi dobře odolává teplotním šokům, prázdné pánve lze dokonce prudce zahřát. Díky nadstandardním nepřilnavým vlastnostem se nádobí velmi snadno čistí.

KÓD: WL1532TB

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu