Fissler

Nepřilnavá pánev luno crepe Ø 28 cm special

na palačinky, wrapy a omelety

 • 2 899 Kč
 • na objednávku
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: FS5638628100
Značka: Fissler
Série: Fissler luno®
Barva / rozměry: Ø 28 cm, d rukojeti 31 cm, v 2 cm
Materiál: hliníkové jádro
matné
není vhodné do myčky
nepálivá ucha/rukojeti z ušlechtilé oceli
nepřilnavý povrch
vhodné na indukci

Popis produktu

Nepřilnavá pánev luno crepe Ø 28 cm special obsahuje:

 • 1x pánev na palačinky
 • 1x dřevěný váleček na roztírání těsta

Magicky černé nádobí Fissler luno® vás bude inspirovat k vyzkoušení dalších receptů – vaše kulinářská dobrodružství se mohou nyní vydat novou cestou. Odolný nepřilnavý povrch si skvěle rozumí s choulostivými potravinami, jako jsou vejce, mořské plody, ryby, sýry, rizota a omáčky. Jídlo, které připravíte, bude nadýchané a s minimem přidaného tuku. Pokrmy z nádobí luno budou chutnat sofistikovaně a bude na vás, zda tajemství odhalíte servírováním u prostřeného stolu.

 • Nepřilnavý povrch Protectal Plus
 • Vysoká kvalita technického zpracování
 • Vynikající tepelná vodivost pro energeticky úsporné vaření díky hliníkovému jádru
 • Rukojeť z nerezové oceli s inteligentními izolačními kroužky zůstává chladná
 • Dno CookStar vhodné pro všechny zdroje tepla, včetně indukce
 • Lze použít v troubě
 • Není vhodné do myčky nádobí – působením čistících solí a střídáním teplot by mohlo dojít ke snížení životnosti
 • Ocenění za design a kvalitu KitchenInnovation of the year 2012
 • Prodloužená záruka 3 roky

Prémiová nepřilnavá pánev na palačinky je skvělým nástrojem jak se stát vrchním palačinkářem v domácí Crêperii. Tvar pánve je konstruován přesně tak, aby tenká palačinka snadno skouzla z povrchu. Smažit můžete jednu dokonalou palačinku za druhou. Pusťte se i do nadýchané omelety nebo placky na wrap.

Perfektně rovné dno CookStar je vhodné pro použití na všechny zdroje, včetně indukce. Teplo je díky hliníkovému zapouzdřenému jádru distribuováno rovnoměrně a vaření je energeticky i časově úsporné.

Plochá pánev vytvřena na míru tenkým palačinkám a nadýchaným omeletám.

Každé 3 sekundy se na celém světě prodá 1 výrobek značky Fissler!

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Prostřednictvím svého obchodního zastoupení působí na všech světových kontinentech ve více než 80 zemích. Označení "Superznačka z Německa" právem řadí Fissler mezi nejvlivnější brandy. Silný důraz na inovaci a vývoj trvající dlouhá desetiletí oprávněně přispívá k produkci výrobků, které vám umožní prožít často nudné technologické postupy hravým a novým způsobem. Každý rok zákazníci netrpělivě očekávají novinky, které je budou bavit. Fissler je průkopníkem nových trendů, což dokládá i řada patentů a designových ocenění. Za zmínku rozhodně stojí i řízení kontroly, která probíhá celým procesem výroby pod přísnými standardy. Moderní výrobní technologie a nové kontrolní nástroje garantují tu nejvyšší kvalitu. Již více než 170 let Fissler staví na 3 klíčových pilířích – technologickém know-how, dokonalé výrobě a velké inovační síle. Všech 700 zaměstnanců má za cíl to jediné – výrobek přizpůsobený potřebám zákazníka. Vaření musí naše zákazníky těšit! Made in Fissler (Germany)

KÓD VÝROBCE: 56 386 28 100

O značce Fissler

Fissler

Společnost Fissler GmbH je největším německým výrobcem potřeb pro domácnost a kuchyni. Její nádobí vyniká precizním zpracováním, účelností a důmyslným designem. Jakkoliv je Fissler jednou z německých superznaček, je až dosud rodinným podnikem.