WMF

Multifunkční servírovací lžíce na těstoviny Hello FUNctionals

  • 509 Kč 458 Kč
  • skladem 1 ks
    další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: WM1877193100
Značka: WMF
Série: WMF Hello FUNctionals
Designér: WMF Atelier
Barva / rozměry: š 6,4 cm, d 27 cm, h 3 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
plast
vhodné do myčky

Popis produktu

Multifunkční servírovací lžíce na těstoviny Hello FUNctionals společnosti WMF je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli Cromargan®. Jde o materiál tvarově stabilní, jenž odolá potravinovým kyselinám a snadno se čistí.

Promyšlený design propůjčuje lžíci hned několik funkcí. Za pomoci menšího a většího otvoru v lžíci snadno odměříte množství špaget pro jednu či dvě osoby, malá lžička pak odměřuje sůl či umožňuje ochutnávat připravovaný pokrm. Hlavní funkcí je samozřejmě servírování špaget či tagliatelle.

  • Lžíce určená k servírování, odměřování a ochutnávání
  • Promyšlený design v moderním designu
  • Zoubky přidrží těstoviny při servírování
  • Vyrobena z odolné nerezové oceli Cromargan® a plastu
  • Pro úsporu času lze mýt v myčce nádobí

Praktické, multifunkční a navíc v sympatickém designu. To jsou pomocníci do kuchyně série Hello FUNctionals, jež by v domácnosti neměly chybět. Propojují atraktivitu s funkčností a kvalitou. Jejich kreativní a nápaditý vzhled inspiruje při práci v kuchyni. Pojďte kombinovat sezónní potraviny, objevovat nové nápady a triky. S pomocí série Hello FUNctionals Vás bude vaření v kuchyni bavit.

KÓD VÝROBCE: 18.7719.3100

O značce WMF

WMF

Značka WMF je synonymem německé preciznosti, tradice, moderních technologií a trendů. Cílem firmy s více než 160 lety zkušeností je zprostředkovat svým zákazníkům perfektní vybavení pro vaření a servírování. Ergonomické, vzhledově propracované a zároveň vysoce kvalitní produkty se pyšní řadou designových ocenění a technologických patentů.