Produkt se už neprodává

Multifunkční dortový stojan ONO

bez skleněného poklopu

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Stojan ONO lze využít jako:

  • dortový stojan
  • speciální servírovací talíř

Multifunkční dortový stojan ONO je určen pro elegantní prezentaci pokrmů. Představme jeho na první pohled zřejmou funkci – porcelánový dortový stojan s nerezovým prezentačním tácem. Jde o stojan vhodný do cukrárny či kavárny, stejně tak pro kuchaře či kuchařinky, kteří si potrpí na honosnou prezentaci pokrmů. Praktický nerezový tác šetří místo při uchování v chladničce.

Otočením stojanu ONO pak vznikne velmi elegantní servírovací talíř na tapas, zeleninu či občerstvení. Pěkně vypadá například hroznové víno ve středové misce, banány, jablka a hrušky vyskládané okolo na podnose. Fantazii se však meze nekladou.

Ke stojanu lze dokoupit i velký skleněný poklop, jenž ochrání dort či dezerty před oschnutím či hmyzem. Zároveň jej lze využít jako mísu na ovoce či salátovou mísu.

  • Stojan vyroben z bílého porcelánu
  • Pro prezentaci dortů a dezertů
  • Praktický nerezový tác pro uchování v ledničce
  • Otočením vzniká servírovací talíř s miskou
  • Lze dokoupit poklop z robustního skla
  • Vyrobeno v Německu

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a ekodesign. Klade tak velký důraz na ochranu životní prostředí, za což sklidila ocenění „Green Product Award“. Další přidanou hodnotou série ONO jsou chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

Série porcelánového nádobí ONO německé značky Thomas v jemném minimalistickém designu je vyráběna z kvalitního tvrdého porcelánu. Každý kousek byl designován s myšlenkou na praktické použití a estetický vzhled.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantními tvary. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD: TH1196540237112810

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu