Mükitchen

Americká společnost MÜkitchen vyrábí své krásné produkty na severu Minnesoty. Tento výrobce designového kuchyňského textilu je známý především svými originálními potisky a výraznými barvami. Všechny zástěry, utěrky a ručníky vznikají z nejlepších a nejtrvanlivějších materiálů jako je bavlna, vlákno bambusu či mikrovlákno. Mükitchen značka

Americká společnost MÜkitchen se specializuje na funkční a esteticky hodnotné textilní produkty do kuchyně. Jedním z nejzajímavějších výrobků je hadřík z mikrovlákna s integrovanou drátěnkou MÜcloth, sortiment má však firma mnohem širší. Hadříky a utěrky z mikrovlákna, z bavlny a také z extrémně jemného bambusového vlákna, z designového hlediska velice atraktivní zástěry a praktické chňapky či rukavice na manipulaci s horkým nádobím. Produkty MÜkitchen jsou vyvedeny mnoha barevných variantách, takže není problém vybrat vhodnou kombinaci do jakékoli kuchyně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení