Kód: WS32277720
Značka: Wesco
Série: Wesco - Světle zelená
Barva / rozměry: světle zelená / š 7,5 cm, v 30 cm, V 0,2 l
Materiál: ABS plast
keramický mlecí mechanismus

Popis produktu

Tradiční tvar v kombinaci s chytrým mlecím mechanismem a moderním barevným provedením, to je mlýnek Peppy. Vysoce kvalitní mlecí mechanismus CrushGrind® vyrobený z high-tech keramiky se otevře pouze během samotného mletí. Ochrání tak obsah mlýnku před stoupající párou z připravovaných pokrmů a navíc zabrání následnému odpadávání zbytků koření na pracovní plochu nebo na jídelní stůl. Je skvělý na sůl, pepř, sušené bylinky nebo kořenící směsi. Plní se shora. Mlýnek je vybaven kolečkem pro plynulé nastavení hrubosti mletí.

Mlýnek Peppy ve stručnosti:

  • unikátní mlecí mechanismus se otevírá pouze během mletí
  • chrání obsah před párou z pokrmů
  • zamezuje odpadávání drobečků na pracovní plochu
  • plynulé nastavení hrubosti mletí
  • mlecí mechanismus CrushGrind® z high-tech keramiky
  • neobyčejně odolný
  • snadné čištění

Mechanismus CrushGrind® prošel testem, který odpovídá neuvěřitelným 200 letům zátěže v běžné domácnosti.

Kuchyňské doplňky Wesco v americkém designu vyrobené s německou důkladností budou ozdobou Vaší kuchyně. Vydrží Vám dlouhá léta, i když je budete používat denně. Díky tomu jsou výrobky Wesco určeny nejen milovníkům designu, ale i ekologickým nadšencům. Kvalitu zaručuje stopadesátiletá zkušenost firmy Wesco v obrábění a zpracování oceli.

KÓD VÝROBCE: 322777-20

O značce Wesco

Wesco

Společnost Wesco vznikla v roce 1867 na východě Německa. Nabízí široký sortiment kvalitních odpadkových košů a designové doplňky do kuchyně či koupelny, které jsou oblíbené po celém světě. Všechny produkty od této značky jsou vyrobené z prémiových materiálů, do detailu propracované a mají dlouhou životnost.