Peugeot

Mlýnek na pepř d’Olivier Roellinger čokoládový

  • 1 929 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Mlýnek na pepř d’Olivier Roellinger Peugeot ve stručnosti:

  • Speciální mlecí mechanismus vyvinutý pouze na mletí pepře
  • Z kvalitního bukového dřeva
  • Tradiční design
  • Plynule nastavitelná hrubost mletí
  • Vyroben ve Francii
  • Prodloužená záruka 5 let na tělo mlýnku
  • Na mlecí mechanismus záruka doživotní

Mlýnek Olivier Roellinger je inspirován douhou historií značky Peugeot. Designérka Sylvie Amar aktualizovala díky svému citu pro spojování moderny s tradičními prvky tento návrh. Vznikl tak jedinečný mlýnek, který pozvedne vonné silice a aroma z čerstvě namletého pepře do nových dimenzí. Hrubost mletí lze plynule nastavit.

Podrobnosti o mlecím mechanismu na pepř Peugeot:

Mechanismus se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která perfektně vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost.

Jaký pepř použít?

Pro ideální výsledek používejte zrnka pepře o průměru 5 mm nebo menší. Lze používat, černý, bílý nebo zelený pepř. Směsi barevných pepřů by neměly obsahovat více než 15% růžového (červeného) pepře. V mlýncích Peugeot určených na pepř lze též mlít sušený koriandr.

Peugeot, značka, která působí na trhu již od roku 1810, je symbolem francouzské gastronomie a životního stylu. Těla mlýnků Peugeot i mlecí mechanismy jsou vyráběny ve Francii ve vlastních provozech. Mlýnky jsou kompletovány ručně a následně velmi pečlivě kontrolovány. Bezchybné fungování je pro značku Peugeot samozřejmostí. Na mlecí mechanismy je poskytována celoživotní záruka.

KÓD VÝROBCE: 25601

O značce Peugeot

Peugeot

Továrna Peugeot Saveurs vyrábí mlýnky na koření proslavené po celém světě. Jedná se o malý podnik s pouze 130 zaměstnanci, který sídlí v Quingey ve východní části Francie. To zde se vše odehrává. Příprava designu, technický vývoj, ale také samotná fabrikace – od zpracování dřeva až po precizní montování. Od svých začátků před více než 200 lety se Peugeot vyšvihl na přední místa v exportu mlýnků na koření a dnes se jeho zboží dováží do více než 80 zemí světa. Také úspěšně rozšířil svůj sortiment o produkty pro milovníky vína a kávy.

Kód: PG25601
Značka: Peugeot
Barva / rozměry: v 13 cm
Materiál: bukové dřevo