WMF

Miska pro elektrické struhadlo Salad-to-go KITCHENminis®

  • 655 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Miska to-go WMF je příslušenstvím pro krouhač na salát Salad-to-go. Byla vyrobena z odolného plastu bez bisfenolu A a designována pro přenášení připraveného salátu. Praktickým detailem je integrovaná mistička na dresing v jejím víku. Miska není vhodná pro použití v mikrovlnné troubě.

  • Vyrobena z odolného plastu bez BPA v kouřové barvě
  • Nerezový okraj víka podtrhuje eleganci a kvalitu
  • Praktická "křidélka" pro pevné uchycení víka
  • Integrovaná plastová mistička na dressing s logem značky
  • Lze mýt v myčce nádobí

WMF je německou prémiovou značkou s více než 160letou historií, která nabízí gurmánům vysoce kvalitní, funkční a krásné produkty. Je jednou z těch, které inspirují ostatní a svými inovacemi stanovují standardy trhu. Design byl vždy nedílnou součástí firemní filozofie WMF. Produkty jsou navrhovány tak, aby se lišily a byly snadno rozpoznatelné.

V současné době společnost WMF spolupracuje s renomovanými designéry z různých oborů. Důraz klade na nutnost skloubení estetického požitku, funkce a použitelnosti produktu. I proto WMF každoročně získává mnohá designová ocenění, ať už jde o produkty určené k přípravě, vaření, konzumaci či k dekoraci.

KÓD VÝROBCE: 04.1690.0041

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.

Kód: WM0416900041
Značka: WMF
Série: WMF KITCHENminis®
Barva / rozměry: v 6,8 cm, š 14,5 cm, d 20,4 cm, hmotnost 236 g
Materiál: nerezová ocel Cromargan®
plast bez BPA
vhodné do myčky